STS czy Fortuna?

W naszym kraju mamy dostępnych blisko dziesięciu legalnych bukmacherów. Wybór jest spory i nowi gracze często mają niemały problem z tym, na którego się zdecydować. Nic dziwnego, każdy ma do zaoferowania coś ciekawego. W licznych zestawieniach bukmacherów, które są dostępne w internecie, w czołówce powtarzają się dwie firmy.

Pierwszą z nich jest Star-Typ-Sport sp. z o.o. Drugą firmą jest Fortuna Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. To właśnie ci bukmacherzy “rozdają karty” na polskim rynku. Duży wpływ na to ma z pewnością dostęp do ich usług. Punkty naziemne STS oraz Fortuny są dostępne praktycznie w każdym większym mieście i nierzadko znajdują się obok siebie. Jest to dość często spotykany obrazek, który nikogo nie dziwi.

Darmowy zakład, zakład bez ryzyka i bonus na start - graj na www.eFortuna.pl
Odbierz bonus w Fortunie

Kto jednak jest lepszy? STS czy Fortuna?

Lata doświadczeń sprawiły, że STS oraz Fortuna mogą proponować swoim klientom najbardziej korzystne promocje dostępne na polskim rynku. W STS możemy liczyć na bonus powitalny 100% od pierwszego depozytu do 1200 PLN. W Fortunie nowi gracze dostają 100% od pierwszego depozytu do 1000 PLN. Pod tym względem lepiej więc wypada bukmacher STS. A jak wyglądają warunki obrotu bonusem? W STS musimy wykonać trzy obroty przyznanym bonusem, abyśmy mogli te środki wypłacić. Do obrotu liczą się wygrane kupony z minimalnym łącznym kursem 1,91. W Fortunie, abyśmy mogli wypłacić bonus, musimy najpierw obrócić nim czterokrotnie. Kupony zaliczane do obrotu muszą składać się z minimum trzech wydarzeń o łącznym kursie minimum 1,90. Jak widzimy, pod względem warunków obrotu bonusem STS również wypada lepiej od Fortuny.

Oferta zakładów bukmacherskich stoi na równie wysokim poziomie zarówno w przypadku STS jak i w Fortunie. Poza podstawowymi dyscyplinami sportowymi takimi jak piłka nożna, czy koszykówka, możemy obstawiać również krykiet, badminton, czy nawet piłkę wodną. Poza tym oprócz obstawiania najpopularniejszych lig piłkarskich, mamy do dyspozycji również mniej znane ligi z krajów azjatyckich oraz afrykańskich. Jeżeli ktoś nie interesuje się sportem może stawiać zakłady na wydarzenia kulturalne, jak chociażby rozdanie nagród filmowych lub muzycznych. Pod tym względem nie ma większej różnicy na kogo się zdecydujemy STS czy Fortuna. Jedni i drudzy wypadają równie dobrze jeżeli chodzi o ofertę i między nimi można postawić znak równości.

Darmowy zakład i bonus powitalny na start - graj na www.sts.pl
Odbierz bonus w STS

Jak wcześniej wspomniałem na popularność STS oraz Fortuny duży wpływ mają liczne lokale stacjonarne. Najwięcej jednak graczy korzysta z aplikacji mobilnych i obstawiają kupony online. Zarówno STS jak i Fortuna udostępniają na swoich stronach internetowych aplikacje do ściągnięcia na telefon. Na duży plus zasługuje możliwość oglądania na żywo i obstawiania najbardziej popularnych wydarzeń sportowych. Dzięki temu zawsze mamy szansę na złapanie jak najwyższego kursu. Tutaj trzeba przyznać, że STS czy Fortuna prezentują się dobrze. Zdarzają się chwilowe zawieszenia aplikacji, ale są one spowodowane aktualizacjami i ciągłymi pracami, aby można było je jeszcze bardziej udoskonalać.

Kogo wybrać? Fortuna czy STS?

Jak do tej pory STS i Fortuna idą łeb w łeb, ale coś nad czym STS ma zdecydowanie większą przewagę nad Fortuną to natychmiastowe przelewy. W Fortunie niestety nie mamy co liczyć na szybki wpływ wypłaconych środków na nasze konto. To jest największa rysa na wizerunku tej firmy, która do tej pory prezentowała się wręcz wzorowo. A szkoda, bo dzięki temu Fortuna byłaby zdecydowanie bardziej atrakcyjna i konkurencyjna dla firmy bukmacherskiej STS. Nic więc dziwnego, że to STS przejęło praktycznie połowę naszego rynku. Jest to bukmacher z najbardziej atrakcyjnym bonusem, najlepszą ofertą i przede wszystkim natychmiastowymi wpłatami i wypłatami.

Podsumowując, Fortuna to ciekawy bukmacher, który wypada bardzo dobrze na tle konkurencji, ale niestety w porównaniu z STS wypada nieco gorzej. Jeżeli w przyszłości zdecydują się wprowadzić natychmiastowe wypłaty (co powinno być standardem) to staną się konkurencją dla najlepszego legalnego bukmachera jakim obecnie jest STS. Pozostaje też mieć nadzieję, że STS nie spocznie na laurach i nadal będzie się rozwijać.

Tagged With :

Dodaj komentarz