Promocje bukmacherskie bez depozytu. Odbierz Freebet

Coraz więcej ludzi w kraju jest zainteresowanych obstawianiem meczów. Jeśli jest popyt, to także musi być podaż. Na rynku pojawia się coraz więcej legalnych bukmacherów oferujących coraz to ciekawsze promocje bukmacherskie i bonusy. Mają one zachęcić nawet najbardziej wymagających klientów. Aby przyciągnąć tych wahających się, a także osoby zupełnie nowe, które zostały zachęcone właśnie obejrzaną reklamą bukmacherzy prześcigają się w różnych rodzajach bonusów. Jedne z tych, które najbardziej przyciągają graczy i zachęcają ich do skorzystania z oferty są promocje bukmacherskie bez depozytu. To nic innego, jak rozpoczęcie gry bez wkładu własnego, dzięki otrzymaniu funduszy na konto bonusowe od bukmachera. Oczywiście żaden z nich nie przeleje nam tych środków od razu do depozytu, który moglibyśmy wypłacić. Bukmacher określi odpowiednie warunki, które musimy spełnić, aby owe na razie „wirtualne” fundusze móc spieniężyć. Oto lista kilku firm oferujących promocje bukmacherskie bez depozytu.

ForBET rozdaje kasę bez depozytu na zakłady bukmacherskie

Mało który bukmacher dba tak mocno o swoich graczy, że oferuje im dodatkowe pieniądze jako prezent urodzinowy. Jedną z ciekawszych form promocji bukmacherskich bez depozytu są dodatkowe fundusze od forBET na urodziny. Każdy z graczy otrzyma 20 złotych w dniu swojego święta. Jest to o tyle fajna sprawa, że warunki obrotu takim bonusem są naprawdę niskie, więc łatwo jest je wypłacić na konto depozytowe. Wystarczy dokonać dwukrotnego obrotu otrzymanej kwoty, po minimalnym kursie całego kuponu 2.0. Mamy na to 14 dni, więc czasu jest sporo, a podwoić taki bonus, to tak naprawdę kwestia jednego dnia!

Dodatkowe fundusze bez depozytu – Fortuna na start

Jeśli chodzi o najpopularniejsze promocje bukmacherskie bez depozytu to są to na pewno tak zwane freebety, czyli środki, które bukmacher „inwestuje” w nowych, potencjalnych klientów. Przelewane są one na konta graczy, którzy zarejestrowali właśnie swoje konto i rozpoczynają przygodę z bukmacherką. Jednym z bukmacherów, który posiada w swojej ofercie taką promocję jest Fortuna, czyli jedna z topowych firm tej branży na rynku. Przekazują oni na konto gracza 2800 punktów, za które można obstawiać swoje pierwsze kupony. Liczba tych punktów odpowiada kwocie 20 złotych. Aby móc wypłacić otrzymaną kasę wystarczy dokonać jednokrotnego obrotu otrzymanej kwoty. Bez jakiegokolwiek wymogu kursowego – czy to poszczególnych zdarzeń, czy całego zakładu. To najkorzystniejsza na ten moment oferta freebetu na rynku, dlatego warto z niej skorzystać!

Darmowy zakład, zakład bez ryzyka i bonus na start - graj na www.eFortuna.pl
Odbierz bonus w Fortunie

Promocje bukmacherskie bez depozytu od LV Bet 

Pionierem jeśli chodzi o rozdawanie dodatkowych pieniędzy jest LV Bet. Właśnie oni posiadają w swojej promocji jedną z najciekawszych promocji bukmacherskich bez depozytu. Mianowicie chodzi o dwa rodzaje bonusów w formie freebetu. Pierwszy z  nich to promocja dla posiadaczy karnetów na mecze wybranych zespołów – z którymi LV Bet ma podpisane umowy sponsorskie. Tyczy się to takich ekip jak: Arka Gdynia, Widzew Łódź, Wisła Kraków, Wisła Płock, Zagłębie Sosnowiec, Piast Gliwice, a także Stal Mielec. Wszyscy posiadający wejściówki na całą rundę swojej ekipy otrzymają na start aż 50 złotych od bukmachera!

Oczywiście, przy takiej kwocie darmowej wymogi są dość trudne do spełnienia, ale jak najbardziej możliwe. Wystarczy dokonać czterokrotnego obrotu otrzymaną kwotą, po kursie minimalnym 1.75. Drugi bonus tyczy się już każdego innego gracza, który założy konto w LV Bet. Otrzymamy wtedy freebet w wysokości 20 złotych. Warunki które trzeba spełnić, aby wypłacić fundusze, to zawarcie kuponu na dokładnie trzy zdarzenia z kursem pojedynczego zakładu minimum 1.25 i całego kuponu 2.5. To jednak nie jest wszystko, ponieważ aby wypłacić środki trzeba dokonać jeszcze dwukrotnego obrotu z kursem minimalnym 2.00 na zakłady tak zwane trzydrogowe czyli 1-X-2.

STS funduje granie za darmo bez depozytu!

W gronie tych, którzy fundują graczom promocje bukmacherskie bez depozytu nie mogło zabraknąć również najpopularniejszej firmy z branży, czyli STS-u. Jest to bukmacher posiadający największą liczbę aktywnych graczy oraz posiadający jedną z najszerszych ofert na rynku. Nic więc dziwnego, że oni także dołączyli do grona rozdających bonusy bez depozytu dla nowych graczy. STS oferuje aż 25 złotych dla wszystkich tych, którzy postanowią założyć u nich konto. Warunki obrotu, które trzeba spełnić, aby otrzymać środki do wypłaty, to trzykrotność otrzymanego bonusu, po minimalnym kursie całego kuponu 1.91.

Darmowy zakład i bonus powitalny na start - graj na www.sts.pl
Odbierz bonus w STS

Totalnie dodatkowe środki

Jest to jeden z tych bukmacherów, który dopiero wchodzi na rynek, ale śmiało można powiedzieć, że dysponuje już na ten moment ciekawą ofertą. Bardzo szybko dogania czołowych bukmacherów w kraju. Totalbet – bo o nim mowa także wyszedł do swoich graczy z promocją bukmacherską bez depozytu. Oferują oni bardzo ciekawy bonus. Wystarczy postawić kupon SOLO lub KOMBI z kursem minimum 2.0 i z widocznej na kuponie listy wybrać freebet 15 zł. Warto dodać, że środki od razu wskakują na nasze konto depozytowe, tak więc otrzymane 15 złotych możemy od razu wypłacić lub postawić na kolejne zakłady. Takiej oferty ówcześnie nie ma nikt na rynku, więc warto jest skorzystać z usług właśnie tego bukmachera!

Tagged With :

Dodaj komentarz